• Informacje na temat:

  julia tymoszenko

 • Na Ukrainie nazywana jest "żelazną Julią" i to właśnie jej żelaznego charakteru wielu się obawia. Julia Tymoszenko będzie niewątpliwie najładniejszym, ale i jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków Europy.

  Na Ukrainie nazywana jest "żelazną Julią" i to właśnie jej żelaznego charakteru wielu się obawia. Julia Tymoszenko będzie niewątpliwie najładniejszym, ale i jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków Europy.
Artykuły na temat: julia tymoszenko
 • Julia Tymoszenko faworytką Ukraińców

  Była premier Ukrainy Julia Tymoszenko jest liderem w sondażach kandydatów na prezydenta. Tuż za nią plasuje się obecny prezydent Petro Poroszenko. Trzecie miejsce w badaniach opinii publicznej nad Dnieprem zajmuje popularny ukraiński artysta estradowy Swiatosław Wakarczuk.

 • Julia Tymoszenko prowadzi w rankingu prezydenckim

  ...​Julia Tymoszenko prowadzi w najnowszym rankingu prezydenckim na Ukrainie, opublikowanym w czwartek przez grupę socjologiczną Rating. Gdyby wybory szefa państwa odbyły się w najbliższym czasie, była premier uzyskałaby 18,7 proc. poparcia.

 • Julia Tymoszenko wystartuje w wyborach prezydenckich

  Była premier Ukrainy Julia Tymoszenko w środę oficjalnie zapowiedziała swój start w wyborach prezydenckich, które odbędą się w przyszłym roku. 57-letnia polityk oświadczyła, że chce doprowadzić do "demonopolizacji władzy" w państwie.

 • Julia Tymoszenko zapowiada start w wyborach prezydenckich

  Była premier Ukrainy Julia Tymoszenko zapowiedziała swój start w kolejnych wyborach prezydenckich, które mają odbyć się w jej kraju wiosną 2019 roku. Polityk oświadczyła, że nie zaufa już politykom, którzy zawiedli ją w poprzednich wyborach.

 • Dramatyczny apel Julii Tymoszenko ws. Putina

  ..."Powstrzymajcie Putina!" - apeluje Julia Tymoszenko. Była premier Ukrainy rozmawiała w Strasburgu z przywódcami Rady Europy.

 • Tymoszenko: Gdy zostanę prezydentem, zlikwiduję Naftohaz

  Była premier Ukrainy Julia Tymoszenko zapowiedziała, że po swoim zwycięstwie w przyszłorocznych wyborach prezydenckich zlikwiduje państwowy koncern paliwowy Naftohaz. W jej ocenie jest to zbędny pośrednik, przez którego rosną ceny gazu dla społeczeństwa.

 • Jaką przyszłość polityczną ma Julia Tymoszenko?

  Nic jeszcze nie jest przesądzone, ale wiele wskazuje na powrót Julii Tymoszenko do politycznej gry. Tylko czy pozwoli jej na to zdrowie?

 • Julia Tymoszenko rozpoczęła głodówkę

  Odbywająca karę więzienia Julia Tymoszenko ogłosiła rozpoczęcie głodówki. Była premier chce w ten sposób wymóc na ukraińskich władzach podpisanie umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską.

 • Julia Tymoszenko aresztowana

  Sąd w Kijowie zdecydował o aresztowaniu byłej premier Ukrainy Julii Tymoszenko, oskarżonej o nadużycia przy podpisywaniu kontraktów gazowych z Rosją w 2009 r. Mimo protestów zwolenników Tymoszenko wywieziono ją z sądu do aresztu.

 • Julia Tymoszenko wstrzymała głodówkę

  Julia Tymoszenko wstrzymała na prośbę uczestników demonstracji w Kijowie protest głodowy, który prowadziła od 25 listopada. Informację o tym podała jej córka Jewhenija. Widziała się z matką w szpitalu kolejowym w Charkowie na wschodniej Ukrainie.

Zdjęcia na temat: julia tymoszenko
 • Zwolennicy Julii Tymoszenko protestujący przed sądem okręgowym w Kijowie
 • Zwolennicy Julii Tymoszenko protestujący przed sądem okręgowym w Kijowie
 • Zwolennicy Julii Tymoszenko protestujący przed sądem okręgowym w Kijowie
Wideo na temat: julia tymoszenko
 • Julia Tymoszenko zostaje w więzieniu

  Rada Najwyższa (parlament) Ukrainy nie poparła w głosowaniu żadnego z sześciu projektów ustaw, zezwalających na wypuszczenie z więzienia byłej premier Julii Tymoszenko. Za głosowały zgodnie wszystkie ugrupowania opozycyjne. Przeciw byli przedstawiciele władz. Tymoszenko, charyzmatyczna liderka Pomarańczowej Rewolucji i polityczna przeciwniczka urzędującego prezydenta Wiktora Janukowycza

 • Tymoszenko: Każdy, kto walczył, uratował kraj

  "Każdy, kto walczył, uratował kraj" - mówiła Julia Tymoszenko po przyjeździe do Kijowa. Zanim pojawiła się na Majdanie, była premier Ukrainy uczciła ofiary protestów antyrządowych. "Musimy przysiąc na ich pamięć, musimy przysiąc ich rodzinom, że nie zdradzimy ani jednej kropli ich krwi" - apelowała Tymoszenko.

 • Julia Tymoszenko. Przeciwniczka Putina i korupcji

  Julia Tymoszenko, przywódczyni partii Batkiwszczyna i szefowa ukraińskiego rządu za prezydenta Wiktora Juszczenki. W kampanii przed wyborami prezydenckimi skupiła się na atakowaniu rosyjskiego prezydenta Władimira Putina i na obietnicach, że anektowany przez Rosję Krym wróci do Ukrainy. Tymoszenko zapowiadała także stanowczą walkę z powszechną na Ukrainie korupcją. Była premier, która za

Dyskusje na temat: julia tymoszenko