• Informacje na temat:

  joanna lichocka

Artykuły na temat: joanna lichocka
 • Joanna Lichocka (PiS) komentuje taśmy Sikorski-Krawiec

  ..."Po publikacji nowych taśm z restauracji 'Sowa i Przyjaciele', wyborcy PO i Nowoczesnej są w dramatycznej sytuacji, bo mają problem na kogo głosować" - oceniła we wtorek posłanka PiS Joanna Lichocka. Jej zdaniem, liderzy opozycji są osobami nieuczciwymi.

 • ​Lichocka: Wprowadziłabym jednowładztwo Jarosława Kaczyńskiego

  ..."Projekt ustawy o dekoncentracji mediów jest gotowy i wymaga tylko decyzji politycznej kierownictwa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, kiedy go wprowadzić w życie, czy w tej, czy w przyszłej kadencji" - powiedziała w niedzielę w Lipnie (kujawsko-pomorskie) posłanka PiS Joanna Lichocka. "Najchętniej bym wszystko pozamykała, powsadzała do więzień, zrobiła porządek raz, dwa, trzy i wprowadziła najlepiej...

 • Joanna Lichocka o rezolucji: Triumf wrogów Polski

  Posłanka PiS Joanna Lichocka mówi o triumfie wrogów Polski w związku z dzisiejszą rezolucją Parlamentu Europejskiego w sprawie Polski. Dziś europarlament prawdopodobnie przegłosuje krytyczny wobec naszego kraju dokument, z poparciem pięciu grup politycznych - chadeków, socjalistów, zielonych, liberałów i komunistów.

 • "Politycy PO atakują dziennikarzy". Lichocka zapowiada konsekwencje

  Walka PO z wolnością słowa i niezależnością dziennikarską musi spotkać się z reakcją - podkreśliła w środę posłanka PiS Joanna Lichocka zapowiadając, że Rada Mediów Narodowych na najbliższym posiedzeniu zajmie się kwestią "ataków polityków Platformy na dziennikarzy".

 • ​Lichocka: Krytyka reformy sądownictwa płynąca z zagranicy wynika z braku wiedzy

  Krytyka reformy sądownictwa przez media zagraniczne wynika z braku znajomości ustaw, a także z bliskiej współpracy tych mediów z polskimi dziennikarzami, którzy opisują rzeczywistość w sposób nieprawdziwy - uważa członkini Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka.

 • Kandydaci PiS do Rady Mediów Narodowych: Czabański, Lichocka i Kruk

  Wiceminister kultury Krzysztof Czabański oraz posłanki Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka będą kandydatami PiS do Rady Mediów Narodowych - poinformowała rzecznik klubu PiS Beata Mazurek.

 • Czabański, Kruk i Lichocka wybrani do Rady Mediów Narodowych

  Posłowie PiS Krzysztof Czabański, Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka zostali w piątek wybrani przez Sejm do debiutującej w polskiej rzeczywistości Rady Mediów Narodowych.

 • ​Lichocka: Nagonka na premier Szydło jest efektem cynicznej gry

  Krytyka premier po słowach wypowiedzianych w Auschwitz jest wynikiem cynicznej gry b. premiera Donalda Tuska i PO przeciwko Polsce i rządowi - podkreśliła w TVP Info posłanka PiS Joanna Lichocka. To, co powiedziała premier jest oczywiste, państwo musi być w stanie bronić w swoich obywateli - dodała.

 • "Ekipa Morawieckiego i Kaczyńskiego poważnie traktuje zadania państwa"

  Obecna ekipa poważnie traktuje zadania państwa - zapewniała w poniedziałek na spotkaniu z mieszkańcami Kościelnej Wsi koło Kalisza poseł Joanna Lichocka (PiS). Jan Mosiński zapowiedział, że sprawdzi legalność wydania, czy sprzedaży 170 kaliskich nieruchomości.

 • Posłanka PiS o "czynnych szatanach". "Są to oczywiście politycy PO i Tusk"

  Bardzo trudno będzie Polsce dojść do kompromisu z KE, ponieważ są "czynni szatani", którzy dbają o to, żeby do tego porozumienia nie doszło. Są to oczywiście politycy PO i Donald Tusk - podkreśliła posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka.

Zdjęcia na temat: joanna lichocka
Dyskusje na temat: joanna lichocka