• Informacje na temat:

  jan korwin

Artykuły na temat: jan korwin
 • Warszawa: "Korwin-Mikke wjechał jak panisko". Interweniowała straż miejska

  ..."Janusz Korwin-Mikke wjechał jak panisko na środek placu Narutowicza w Warszawie" - poinformowało na Twitterze stowarzyszenie "Miasto Jest Nasze". Interweniowała straż miejska.

 • Korwin-Mikke: Albo uderzamy naprawdę, albo drażnimy lwa

  ...- Jeśli Ameryka i Francja uderzyłyby naprawdę w Państwo Islamskie, to wtedy Polska mogłaby wziąć udział na własny rachunek, tak jak Jan III Sobieski udał się pod Wiedeń i dołożył Turkom. Natomiast samoloty rozpoznawcze, czyli niebojowe, czy posłanie 200 żołnierzy, to półśrodki i jestem im przeciwny. Albo uderzamy naprawdę, albo drażnimy lwa - skomentował europoseł Janusz Korwin-Mikke decyzję...

 • Ruszył proces Korwin-Mikkego za spoliczkowanie Boniego

  Przed stołecznym sądem rejonowym rozpoczął się w piątek proces europosła Janusza Korwin-Mikkego za spoliczkowanie innego europosła Michała Boniego. Na kolejny termin sąd wezwał na rozprawę innych europosłów - świadków tego zdarzenia.

 • ​Korwin-Mikke: Są siły, które chcą Polsce zaszkodzić

  W piątek Komisja Wenecka, organ doradczy Rady Europy, przyjęła opinię w sprawie polskiego TK. Negatywna opinia Komisji spotęgowała trwający od kilku miesięcy spór wokół TK. - Co nam grozi? Zwolennicy KOD-u urządzą nam Majdan, po to, żeby obalić rząd - przekonuje europoseł Janusz Korwin-Mikke.

 • Nowacka, Miller, Piechociński i Korwin-Mikke: Oto wielcy przegrani wyborów

  Liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Leszek Miller, Janusz Piechociński z Polskiego Stronnictwa Ludowego i Janusz Korwin-Mikke z partii KORWiN - oto niektórzy wielcy przegrani tych wyborów. Wszystko wskazuje na to, że nie przekroczyli progu wyborczego i nie dostali się do Sejmu. Ważą się również parlamentarne losy szefa sejmowego klubu ludowców - Jana...

 • Janusz Korwin-Mikke: Wierny Jan

  Wszystkie XIX-wieczne powieści pełne są opowiadań o Wiernym Słudze Janie. W każdej Wiernego Sługę spotykała zasłużona nagroda. Niestety: przyszły Nowe Czasy - i Wierni Słudzy powinni się zastanowić, czy warto być wiernym.

 • Korwin-Mikke ukarany grzywną za spoliczkowanie Boniego

  Na 20 tys. zł grzywny został skazany europoseł Janusz Korwin-Mikke za spoliczkowanie w 2014 roku innego europosła Michała Boniego. Sąd uznał to za "naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego".

 • Korwin-Mikke stanie we wrześniu przed sądem za spoliczkowanie Boniego

  Stołeczny sąd odmówił w poniedziałek umorzenia procesu europosła Janusza Korwin-Mikkego (KORWIN) za spoliczkowanie innego europosła Michała Boniego (PO). Postanowiono, że proces Korwin-Mikkego, któremu grozi do 3 lat więzienia, ma ruszyć 9 września.

 • Korwin-Mikke skazany na grzywnę za spoliczkowanie Boniego

  Na 20 tys. zł grzywny został w poniedziałek skazany europoseł Janusz Korwin-Mikke za spoliczkowanie w 2014 r. innego europosła Michała Boniego - co sąd uznał za "naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego".

 • Janusz Korwin-Mikke: Część służb specjalnych pracuje dla PiS

  ...- Część służb bezpieczeństwa pracuje teraz dla PiS. Ci ludzie zrobili aferę przeciwko PO. Teraz jak tylko Kukiz zagrał przeciwko PiS, natychmiast znalazły się taśmy na niego - mówi w rozmowie z Interią Janusz Korwin-Mikke.

Dyskusje na temat: jan korwin