• Informacje na temat:

  hagen

Artykuły na temat: hagen
 • Koncert Iana Gillana i Niny Hagen w Gdańsku

  Koncert "Dziwny jest ten świat - Przestrzeń wolności" z udziałem m.in. b. wokalisty Deep Purple i Black Sabbath Iana Gillana oraz niemieckiej artystki Niny Hagen odbędzie się sobotę wieczorem w Gdańsku w ramach Festiwalu Solidarity od Arts.

 • Hitlerowski zbrodniarz odpowiada przed sądem w Hagen

  Przed sądem przysięgłych w Hagen rozpoczął się dziś proces przeciwko byłemu SS-manowi i funkcjonariuszowi hitlerowskiej policji granicznej Siertowi Bruinsowi. Oskarżony jest o współudział w zastrzeleniu w 1944 roku holenderskiego partyzanta.

 • Dwie strzelaniny w Niemczech. Jeden napastnik zastrzelony, drugi zabarykadował się w mieszkaniu

  Dwie strzelaniny na zachodzie Niemiec i przynajmniej dwie ofiary śmiertelne. W Hagen policja zastrzeliła uzbrojonego mężczyznę, a w Düren służby otoczyły zabarykadowane mieszkanie.

 • Dwie strzelaniny w Niemczech. Jeden napastnik zastrzelony, drugi zabarykadował się w mieszkaniu

  Dwie strzelaniny na zachodzie Niemiec i przynajmniej dwie ofiary śmiertelne. W Hagen policja zastrzeliła uzbrojonego mężczyznę, a w Düren służby otoczyły zabarykadowane mieszkanie.

 • Norweska biegaczka narciarska uratowana przez strażaków z bagna. "Paniczny strach pozostał"

  Reprezentantka Norwegii w biegach narciarskich - Martine Ek Hagen - została uratowana przez strażaków po ugrzęźnięciu w bagnie. Do zdarzenia doszło podczas samotnego treningu. Biegaczkę odnaleziono tylko dzięki telefonowi komórkowemu, który miała w kieszeni.

 • Rywalka Kowalczyk panicznie boi się toalet

  Norweska biegaczka narciarska Martine Ek Hagen panicznie boi się... wolnostojących toalet. Powodem jest wydarzenie sprzed roku, kiedy kabina, w której przebywała, została zabrana przez dźwig.

 • Boasson Hagen najszybszy w Rzeszowie

  Norweg Edvald Boasson Hagen był najszybszy podczas czwartego etapu 66. Tour de Pologne, prowadzącego z Nałęczowa do Rzeszowa. Nowym liderem w klasyfikacji generalnej wyścigu został drugi na mecie Belg Jurgen Roelandts. Najlepszy z Polaków – Michał Gołas był dziesiąty.

 • Królewski etap TdP należał do Hagena

  Szósty, królewski etap Tour de Pologne wygrał Norweg Edvald Boason Hagen z Team Columbia. Drugi na linii mety był Włoch Alessandro Ballan (Lampre), który pozostał liderem klasyfikacji generalnej. Polak Marek Rutkiewicz był szósty i zdobył koszulkę najlepszego "górala". Kolarze ścigali się na trasie o długości 162,2 km z Krościenka do Zakopanego.

 • Sobota upłynęła w Niemczech pod znakiem protestów przeciwko neonazizmowi. Największe manifestacje odbyły się w Hagen i w Magdeburgu.

 • Światowe gwiazdy na Solidarity of Arts

  Koncert z udziałem m.in. b. wokalisty Deep Purple i Black Sabbath Iana Gillana oraz niemieckiej artystki Niny Hagen to jedno z głównych wydarzeń festiwalu Solidarity of Arts 2009, który rozpocznie się w Gdańsku 15 sierpnia i potrwa do 20 września.

Zdjęcia na temat: hagen
Wideo na temat: hagen
 • "Lollipop Monster"

  Ari i Oona. Dwie nastolatki, żyjące w dwóch "popapranych" rodzinach. Ari - tania podróbka Marylin Monroe - i Oona - młodsza wersja Niny Hagen. Dzieli je wszystko, łączy pragnienie wolności. Obie są nieobliczalne i dzikie. Niczym zwierzęta ruszają na łowy do miejskiej dżungli.

 • Gigantyczna zadyma po meczu rugby. Biło się kilkaset osób

  Gigantyczną zadymą zakończył się półfinałowy mecz ligi rugby w Port Moresby. Po spotkaniu Mount Hagen Eagles - Agmark Gurias (12:19), jedna z osób ze sztabu "Aniołów" uderzyła sędziego. Nerwowa atmosfera szybko przeniosła się na kibiców obu drużyn. W pewnym momencie na płycie boiska oraz na trybunach biło się kilkaset osób, a w ruch - poza pięściami - poszły wyrywane z trybun krzesełka. Justin

 • "Biały Bóg"

  Najlepszy film sekcji Un Certain Regard na 67. MFF w Cannes. Polityczna metafora ubrana w gatunkowy kostium. 13-letnia Lili walczy o to, by zachować swojego czworonoga, jednak jej ojciec porzuca psa na środku ulicy. Zwierzę błąka się po mieście, na własnej skórze doświadczając, jak okrutni potrafią być ludzie. Hagen ucieka przed hyclami, wpada w pułapkę chciwego bezdomnego, zostaje uwięziony

Dyskusje na temat: hagen