• Informacje na temat:

  gossa

Artykuły na temat: gossa
 • Szef PGE do dymisji. Polityczna burza wokół nominacji dla Janiny Goss

  Kadrowa miotła dotarła do Polskiej Grupy Energetycznej - jednej z największych polskich spółek. Dymisje złożyli prezes Marek Woszczyk i wiceprezes ds. operacyjnych i handlu Grzegorz Krystek. Mają odejść z końcem marca. Jak informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda, oficjalnie żadnych powodów tych dymisji nie podano. Według nieoficjalnych informacji naszego reportera, PGE ma teraz mocniej postawić na ratowanie górnictwa, niekoniecznie na swoją korzyść - Marek Woszczyk nie chciał się na to...

 • Republikański kongresmen Porter Goss prawdopodobnie zostanie nowym szefem Centralnej Agencji Wywiadowczej. Jego nominację podpisał prezydent George W. Bush; kandydaturę Gossa musi jeszcze zatwierdzić Senat.

 • "Trump rozwali establishment" kontra "Nie boję się świata z Clinton na czele USA"

  ..., a Trump zmienił ją w ciągu ostatnich kilku lat. Mamy takie przykłady także w polskiej polityce. Ale dlaczego Hillary Clinton byłaby lepszym prezydentem - zdaniem Phila Gossa niż Donald Trump? Phil...

 • "SE": Przyjaciółka Kaczyńskiego członkiem rady nadzorczej BOŚ

  Kolejna posada dla przyjaciółki prezesa Kaczyńskiego – donosi "Super Express". Janina Goss weszła w skład rady nadzorczej w Banku Ochrony Środowiska, którego głównym akcjonariuszem jest państwo.

 • PO: Kolejny symbol kumoterstwa w PiS

  Powołanie do rady nadzorczej Polskiej Grupy Energetycznej Janiny Goss, przyjaciółki Jarosława Kaczyńskiego, to kolejny symbol kumoterstwa w Prawie i Sprawiedliwości - stwierdzili politycy PO.

 • ​"Fakt": Protegowany przyjaciółki prezesa PiS kandydatem do sejmiku

  Krzysztof Ciebiada, mimo że pracuje w spółce skarbu państwa, został sieradzkim liderem listy PiS do sejmiku łódzkiego - czytamy w "Fakcie". Ciebiada to protegowany przyjaciółki Jarosława Kaczyńskiego, Janiny Goss - dodaje dziennik.

 • CIA: Tortury są nieskuteczne

  .... Wypowiedź Gossa potwierdziła stanowisko rządu USA w sprawie więzień, wyrażane wcześniej przez innych wyższych funkcjonariuszy administracji prezydenta Busha. Również oni ani nie potwierdzili, ani nie...

 • MŚ w łyżwiarstwie szybkim: Polki powalczą o pierwsze podium

  Co nie udało się wczoraj polskim panczenistom, być może uda się dzisiaj ich koleżankom z reprezentacji. Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak i Aleksandra Goss staną po południu do walki w rywalizacji drużynowej w mistrzostwach świata w Heerenveen. Rywalkami podopiecznych trenera Krzysztofa Niedźwiedzkiego będą w przedostatniej parze Japonki.

 • Giro d'Italia: Phinney nadal liderem

  Amerykanin Taylor Phinney z grupy BMC utrzymał prowadzenie w Giro d'Italia. Trzeci, ostatni etap rozgrywany w Danii zakończył się zwycięstwem Australijczyka Matthew Gossa. Wszyscy Polacy biorący udział w wyścigu dojechali do mety w czołowej grupie.

 • MŚ w kolarstwie: Cavendish zdobył tęczową koszulkę

  Brytyjczyk Mark Cavendish został w Kopenhadze mistrzem świata w wyścigu kolarskim ze startu wspólnego. Po finiszu z peletonu wyprzedził Australijczyka Matta Gossa i Niemca Andre Greipela. Najlepszy z Polaków - Marek Rutkiewicz zajął 28. miejsce.

Wideo na temat: gossa
 • "Trump rozwali establishment" kontra "Nie boję się świata z Clinton na czele USA"

  Gośćmi Popołudniowej rozmowy w RMF FM byli Richard Engel i Phil Goss - Amerykanie mieszkający w Polsce. W gorącym wyborczym okresie pytaliśmy ich o nastroje panujące za oceanem, jak również o ich ocenę kandydatów. Dyskusja była interesująca, bo rozmówcy Marcina Zaborskiego stoją po dwóch stronach politycznej barykady. Pierwszy jest zdeklarowanym republikaninem, drugi sprzyja demokratce Hillary Clinton. Czyje racje mają większe oparcie w rzeczywistości? Jak na słowo "wybory" reaguje się w USA?

 • "Trump rozwali establishment" kontra "Nie boję się świata z Clinton na czele USA"

  Gośćmi Popołudniowej rozmowy w RMF FM byli Richard Engel i Phil Goss - Amerykanie mieszkający w Polsce. W gorącym wyborczym okresie pytaliśmy ich o nastroje panujące za oceanem, jak również o ich ocenę kandydatów. Dyskusja była interesująca, bo rozmówcy Marcina Zaborskiego stoją po dwóch stronach politycznej barykady. Pierwszy jest zdeklarowanym republikaninem, drugi sprzyja demokratce Hillary Clinton. Czyje rację mają większe oparcie w rzeczywistości? Jak na słowo "wybory" reaguje się w USA?

 • Przedsiębiorcy przeciwni ingerencji państwa w wydobycie gazu łupkowego

  Propozycje rządu dotyczące wydobywania gazu łupkowego przyjmowane są przez branżę z mieszanymi uczuciami. Planowana jest radykalna podwyżka obciążeń podatkowych i quasi podatkowych - zauważa mec. Mikołaj Goss specjalizujący się w tematyce ropy i gazu. Jednak znacznie więcej emocji wśród przedsiębiorców wzbudza kwestia powołania nowej instytucji - Narodowego Operatora Kopalin Energetycznych (NOKE).

Dyskusje na temat: gossa