• Informacje na temat:

  george harrison

Artykuły na temat: george harrison
 • George Harrison

  ...29 listopada 2001 r. w wieku 58 lat zmarł George Harrison, wokalista, gitarzysta i kompozytor, w przeszłości członek słynnego zespołu The Beatles. Muzyk przegrał wielomiesięczną batalię z guzem nowotworowym mózgu.

 • George Harrison

  ...30 listopada 2001 r. w Los Angeles zmarł były członek zespołu The Beatles, George Harrison. Miał 58 lat, był najmłodszy z liverpoolskiej czwórki. Do Beatlesów dołączył w 1960 roku. Były gitarzysta i kompozytor wielu przebojów legendarnej grupy The Beatles cierpiał na raka mózgu. Miał niewielkie szanse na wyzdrowienie.

 • Pół miliona dolarów za gitarę George'a Harrisona

  Elektryczna gitara Mastersound z 1963, która należała do członka legendarnego zespołu The Beatles, George'a Harrisona, została sprzedana na aukcji w Nowym Jorku za 490 tys. dolarów. Instrument trafi do anonimowego kolekcjonera.

 • Były gitarzysta "The Beatles", George Harrison w ciężkim stanie przebywa w jednym z nowojorskich szpitali - informuje agencja Reutera, powołując się na anonimowe, ale dobrze poinformowane źródła.

 • Dwóch żyjących członków The Baetles uczci dziś w Londynie pamięć trzeciego z wielkiej czwórki, tego, który odszedł dokładnie rok temu. 5 tys. biletów na koncert ku czci George'a Harrisona sprzedano w ciągu jednej godziny. W Royal Albert Hall wystąpią między innymi Paul McCartney, Ringo Starr, Eric Clapton i Tom Petty.

 • Sprzedano gitarę Beatlesów. Grali na niej Lennon i Harrison

  Za 408 tysięcy dolarów sprzedano na aukcji w Nowym Jorku gitarę zespołu The Beatles. Grali na niej John Lennon i George Harrison. Sprzedano także pamiątki należące do Elvisa Presleya, Davida Bowie'ego i Michaela Jacksona.

 • Indie: Prochy Harrisona zostaną rozsypane nad Gangesem

  Prochy zmarłego w ubiegłym tygodniu eks-Beatlesa, George`a Harrisona, zostaną rozrzucone nad świętą hinduską rzeką Ganges. Ceremonia odbędzie się w dwóch hiduskich miastach Varnasi na północy oraz Allahabadzie, gdzie spotykają się trzy rzeki - Ganges, Yamuna i Saraswati - poinformowali przedstawiciele międzynarodowego towarzystwa świadomości Krishny.

 • Zmarł były członek legendarnego zespołu rockowego The Beatles George Harrison. Miał 58 lat. Od wielu lat walczył z rakiem. Śpiewał, grał na gitarze, komponował, grał w filmach, był także producentem. Był najmłodszym, jak twierdzi wielu najbardziej nieśmiałym członkiem liverpoolskiej czwórki. Do Beatlesów przyłączył się w 1960 roku.

 • Były gitarzysta "The Beatles", George Harrison w ciężkim stanie przebywa w jednym z nowojorskich szpitali - informuje agencja Reutera, powołując się na...

 • ..."My sweet Lord" - największy przebój zmarłego niedawno eks-Beatlesa George'a Harrisona pojawi się znów na singlu, ponad 30 lat po swojej premierze. Nastąpi to w połowie stycznia przyszłego roku. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Dyskusje na temat: george harrison
 • The Beatles

  John Lennon i George Harrison też żyją.

 • ....... A  JA  NA  TO  -  NIEMOŻLIWE .....))

  Był z nami George Harrison i On to może potwierdzić....))

 • Re: Zmarł Władysław Trebunia-Tutka

  George Harrison, Patirc Swayze, Steve Jobs , Farrach Fawcet t zmarli na raka i wielu, wielu innych żyjących jak to napisałeś w cywilizowanym świecie .

 • Re: ........... ATEST  NORMALNOŚCI ......))

  sie na śmierc ,autorytet dla kogo?Freddy Mercury,zboczek z gigantycznym adidasem ,autorytet?Rysiek Riedel(widocznie swinie z nim pasałeś)alkoholik autorytet?Janis Joplin to samo autorytet?George Harrison rak krtani ,czyzby od śpiewania? itd.

 • Brawo służba zdrowia.

  Jeśli zacny człowiek z legendarnie bogatego Bangla Deshu funduje biednej Legnicy leki to świat się bardzo zmienił. 30 lat temu w Legnicy był sztab którejś tam sowieckiej armii, a śp. George Harrison organizował charytatywny koncert na Bangla Desh. Potwierdza to tezę o wyższości Beatlesów z kumplami nad Kulikowem z jw., a i wiele mówi o dziejach tzw. "darmowej opieki zdrowotnej" w PRL i PRL bis.

 • Re: kocham ale

  RE do bb. A czy uwazasz ze tym co NIE ZABRAKLO pieniedzy na leczenie i mieli RAKA to zyja? przyklady : Patrick Swayze, George Harrison, DiO itp lista jest dluga, wszyscy z pieniedzmi.Zastanow sie co piszesz bo twoja wiedza jest zbyt skapa na temat leczenia w Stanach i mozliwosci tamtej medycyny.Wiedziala ze nie ma ratunku w medycynie i tylko cud moglby ja uratowac a ze wrocila do kraju..... to

 • Re: Nie żyje Ravi Shankar

  młodzieżowej, stał się znany szczególnie od czasu, kiedy członek grupy The Beatles, George Harrison zainteresował się grą na sitarze w 1965. Wskutek kontaktu z Harrisonem Ravi Shankar został zaproszony w 1967 do występu na festiwalu muzyki pop w Monterey w Kalifornii, jak również występował w Woodstock w 1969. 5 czerwca 1972 George Harrison i Ravi Shankar zostali uhonorowani przez UNICEF nagrodą Child is

 • ........... WIELCY  NIEOBECNI ........))

  Jimmi Hendrix, Janis Joplin, John Lennon, Freddy Mercury, George Harrison, Ryszard Riedel, mieli swoje pogrzeby. Były to również swoiste SHOW, jakby to nazwał Ziemniakiewicz. Jednak Ich szczęście ( o ile to szczęściem można nazwać ) polegało na tym, że Ziemniakiewicz jeszcze wtedy uczył się pisać, więc nie dane mu było opisywać tego w tak żałośnie kompromitujący sposób. Drugą sprawą jest to, że

 • Re: MSZ: Ambasador Izraela zaproszony do MSZ

  (Beegees), Hakim, Omar, Christopher Hamill (Limahl) – wokalista, Hammett, Kirk - muzyk (Mettalica), George Harrison - (ex. The Beatles), Dustin Hoffmann - aktor Whitney Houston - piosenkarka /aktorka(...) Michael, Bono - (U2), Boy George - wokalista, DJ (ex. Culture Club), Bronte, Charlotte – pisarka, Kate Bush - artystka, piosenkarka, Carlisle, Belinda – piosenkarka, Kurt Cobain - (Nirvana), Coetzee