• Informacje na temat:

  festiwalu polskiej piosenki w opolu

Artykuły na temat: festiwalu polskiej piosenki w opolu
 • Prezydent Opola: Powstanie Akademia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej

  W najbliższych dniach powstanie Akademia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - zapowiedział prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. Jak wyjaśnił, jej rolą ma być “dbanie o jakość oraz tradycję Festiwalu i polskiej piosenki, a także swobodę wyboru artystów”.

 • Kurski: Festiwal Polskiej Piosenki nie odbędzie się w Opolu, ale w innym mieście

  Tegoroczny 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej nie odbędzie się w Opolu, ale w innym mieście. W tym tygodniu ogłosimy, gdzie - poinformował prezes TVP Jacek Kurski.

 • Jest porozumienie ws. festiwalu w Opolu. Impreza odbędzie się we wrześniu

  Telewizja Polska i miasto Opole porozumiały się ws. organizacji 54. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Impreza ma odbyć się we wrześniu.

 • Gliński o festiwalu w Opolu: To kolejny front walki politycznej

  ..."Problem festiwalu w Opolu został spowodowany przez prezydenta tego miasta. Komuś zależało na tym, by zrobić z tego kolejny front walki politycznej i wciągnąć w to rzeczywistość, która z polityką nie ma nic wspólnego" - mówił w środę w Sejmie wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.

 • ...50-ty Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu potrwa od 14 do 16 czerwca. Telewizja Polska zrealizuje wszystkie trzy dni imprezy.

 • Festiwal w Opolu: Gliński apeluje do artystów

  ..."Nagle polityka - i to w przejawach bardzo radykalnych, nienawiści, niszczenia instytucji - weszła do kultury, która powinna kojarzyć się z relaksem, odpoczynkiem, humorem" - oświadczył wicepremier Piotr Gliński odnosząc się do wydarzeń związanych z organizacją festiwalu w Opolu.

 • Koncert z piosenkami Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego odbędzie się podczas tegorocznego festiwalu opolskiego, widowisko zorganizuje i wyprodukuje miasto Opole - powiedziała w czwartek wicedyrektor Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, Agnieszka Jurowicz.

 • Przygotowania do festiwalu w Opolu

  W kampusie Politechniki Opolskiej stanęła widownia i scena, na której wystąpią gwiazdy 47. festiwalu opolskiego. Tegoroczny festiwal - po raz pierwszy w historii - odbywa się poza obecnie modernizowanym amfiteatrem.

 • Dziś 75. urodziny Ewy Demarczyk - legendy polskiej piosenki

  ...16 stycznia 1941 roku w Krakowie urodziła się Ewa Demarczyk. Artystka przeszła do historii jako wielka gwiazda polskiej piosenki. Kilkanaście lat temu zakończyła publiczną aktywność.

 • Frąckowiak, Prońko i Górniak na 46. Festiwalu w Opolu

  Konkursowe koncerty: Premiery, Debiuty i Superjedynki, a także Kabareton i koncert Superduety, w którym wystąpią m.in. Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko i Edyta Górniak, obejrzą widzowie 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Odbędzie się on za niespełna miesiąc, w dniach 12-14 czerwca.

Zdjęcia na temat: festiwalu polskiej piosenki w opolu
Wideo na temat: festiwalu polskiej piosenki w opolu
 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Wokalistka zaprezentuje utwór „Na zawsze”, który znajdzie się na jej drugim krążku. Zapowiada, że występ będzie spektakularny.

 • Na planie teledysku do piosenki "Ostatni raz" Haliny Mlynkovej

  Nie życzyłbym sobie, żeby ten teledysk był prawdziwy - wzdycha Leszek Wronka, producent muzyczny, a prywatnie narzeczony Haliny Mlynkovej. Wronka i Mlynkova wraz z polsko-słowacko-czeską ekipą nagrywali teledysk do piosenki "Ostatni raz", która została SuperPremierą na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Teledysk i piosenka opowiadają o przegranej miłości. Na planie

 • Wirujący seks Łowców.B

  Podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wystąpił kabaret Łowcy. B.

Dyskusje na temat: festiwalu polskiej piosenki w opolu