• Informacje na temat:

  european festival award

Artykuły na temat: european festival award
 • Prince gwiazdą Heineken Open'er Festival

  Wybitny wokalista i gitarzysta Prince wystąpi 2 lipca podczas Heineken Open'er Festival w Gdyni. Agencja Alter Art poinformowała, że jest to jedyny potwierdzony obecnie koncert artysty w Europie.

 • Polski OFF Festival najlepszy w Europie

  Wielki sukces OFF Festival. Organizowana w Katowicach coroczna impreza zdobyła prestiżową nagrodę European Festival Award za rok 2011 w kategorii Best Medium Festival, czyli Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości. Ceremonia wręczenia wyróżnień miała miejsce w środę w holenderskim mieście Groningen.

 • OFF Festival od dziś w Katowicach

  Aż 92 zespoły wystąpią na kilku scenach prestiżowego OFF Festivalu, który potrwa do 5 sierpnia w Katowicach. Dzisiejsze koncerty zaplanowano w trzech wnętrzach w centrum miasta. Od piątku festiwal przeniesie się na cztery sceny w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Twórcą i dyrektorem imprezy jest były wokalista zespołu Myslovitz - Artur Rojek.

 • Organizowany przez Artura Rojka OFF Festival został uznany za jedno z 20 najlepszych na świecie wydarzeń muzycznych w roku 2012. Listę opracował anglojęzyczny serwis muzyczny Pitchfork, który docenił imprezę z Polski m.in. za jej program.

 • James Blunt gwiazdą Life Festival w Oświęcimiu

  ...18 czerwca 2011 podczas finałowego koncertu II Life Festival, na stadionie MOSiR w Oświęcimiu wystąpi James Blunt. Usłyszymy utwory z najnowszej płyty artysty m.in. "Stay the Night" oraz najbardziej znane przeboje takie jak "You're Beautiful", "High", "Goodbye My Lover".

 • David Guetta wystąpi w Krakowie. Wielki show na początek 2018 roku!

  ..., w tym m.in. MTV European Music Awards, Grammy Awards, DJ Awards oraz NRJ Music Award. Magazyn FORBES ogłosił go jednym z dziesięciu najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie. David Guetta bardzo(...) niezliczoną ilość koncertów na żywo, na scenach największych i najważniejszych festiwali oraz parkietów klubowych świata. Wśród nich znalazły się m.in.: Miami Ultra Music Festival, Tomorrowland oraz...

 • Jazz-dialog: Koncert polsko-izraelski

  ...festiwalu FAMA w 2005 r. Jest również laureatem fesitwali: Nadzieje Warszawy oraz Berlin Jazz & Blues Award w 2006 r. Członek big-bandu European Colours Orchestra od 2008 r. Stypendysta Berklee College(...) Sea Jazz Festival oraz Jerusalem Music Festival. W 2007 r. nagrała swój pierwszy album pt. "Simply Love" i otrzymała stypendium Berklee College of Music. Grzegorz Rogala - 28 lat Puzonista...

 • Sukcesy, nagrody, rekordy – taki był 2016 rok w polskiej kulturze

  ...wyróżnione prestiżową nagrodą European Museum of the Year Award 2016 - Europejskie Muzeum Roku 2016 pod auspicjami Rady Europy. "Program wystaw czasowych, działania edukacyjne, konferencje, staże(...)Nagroda World Building of the Year dla Muzeum Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie Szczecińska placówka otrzymała to prestiżowe wyróżnienia na World Architecture Festival. Architektoniczny projekt...