• Informacje na temat:

  donald tusk

 • Donald Tusk jako pierwszy premier kieruje rządem przez drugą kadencję.

  Donald Tusk jako pierwszy premier kieruje rządem przez drugą kadencję.
Artykuły na temat: donald tusk
 • Andrzej Duda pogratulował Donaldowi Tuskowi

  ...​Prezydent Andrzej Duda wystosował do Donalda Tuska depeszę gratulacyjną z okazji wyboru go na przewodniczącego Rady Europejskiej.

 • Donald Tusk podziękował Andrzejowi Dudzie

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk podziękował w piątek prezydentowi Andrzejowi Dudzie za depeszę, w której pogratulował on Tuskowi reelekcji na kolejną kadencję na czele RE.

 • Zakończyło się przesłuchanie Donalda Tuska

  W Prokuraturze Krajowej zakończyło się właśnie przesłuchanie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Były premier był przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawie katastrofy smoleńskiej. "Nie mam się czego bać, pan prezes Kaczyński mnie nie przestraszy" - powiedział po przesłuchaniu Tusk.

 • Donald Tusk w warszawskiej prokuraturze

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk zeznaje w warszawskiej prokuraturze jako świadek w sprawie dotyczącej podjęcia współpracy przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską FSB.

 • Donald Tusk wezwany do prokuratury

  Prokuratura wezwała Donalda Tuska na przesłuchanie - dowiedział się tvn24.pl. Informacje potwierdził jego pełnomocnik mecenas Roman Giertych, który powiedział także, że przewodniczący Rady Europejskiej najprawdopodobniej stawi się 3 sierpnia na przesłuchanie.

 • Donald Tusk na prezydenta?

  Od kilku dni pojawiają się spekulacje na temat kandydowania Donalda Tuska w wyborach prezydenckich w 2020 r. O takiej możliwości głośno mówią czołowi politycy PO. - Donald Tusk to idealny kandydat na prezydenta - stwierdził dzisiaj w programie #RZECZoPOLITYCE Sławomir Neumann. O tym, że Tusk jest jedynym kandydatem, który mógłby zagrozić Andrzejowi Dudzie, przekonywał też dzisiaj Leszek Miller.

 • Donald Tusk złożył Bułgarom obietnicę

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oświadczył we wtorek w Sofii, że Unia Europejska jest gotowa przekazać Bułgarii dodatkową pomoc finansową i logistyczną w razie pogorszenia się sytuacji na granicy z Turcją.

 • Donald Tusk dumny z syna

  Były premier Donald Tusk powiedział w czwartek w Brukseli, dzień po przesłuchaniu swojego syna Michała przed komisją śledczą ds. Amber Gold, że jest z niego bardzo dumny.

 • ​Prokuratura o przesłuchaniu Donalda Tuska

  Były premier Donald Tusk, jako świadek, odpowiadał na pytania prokuratorów szczegółowo i wszechstronnie udzielał odpowiedzi - powiedział dziennikarzom prokurator Arkadiusz Jaraszek z działu prasowego Prokuratury Krajowej, odnosząc się do zakończonego przesłuchania w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości przy sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej.

 • Donald Tusk: Polska jest bezpieczna

  ...- Dla nas, Polaków, najważniejsze jest, aby nie było cienia wątpliwości, że nasz rodak, tragicznie zmarły w wyniku tego zamachu, jest ofiarą - powiedział Donald Tusk w programie "Kropka nad i". - Od samego początku kryzysu imigracyjnego mówiliśmy o tym, że najważniejsze jest odzyskanie kontroli na granicach zewnętrznych Unii Europejskiej - dodał.

Zdjęcia na temat: donald tusk
 • Donald spotyka się z polskimi żołnierzami w Afganistanie
 • Donald spotyka się z polskimi żołnierzami w Afganistanie
 • Donald spotyka się z polskimi żołnierzami w Afganistanie
Wideo na temat: donald tusk
 • Donald Tusk: Polacy są dla nas łaskawi

  "Zaufanie do rządu jest po tych stu dniach wyraźnie mniejsze niż wcześniej. Nie narzekam jednak na los. Uważam, że Polacy i tak są łaskawi dla mnie i mojej ekipy" - mówił premier Donald Tusk na konferencji prasowej.

 • Donald Tusk dziękuje po wygranej w wyborach

  9 października odbyły się w Polsce wybory parlamentarne. Po raz kolejny wygrała je Platforma Obywatelska, która ponownie z Polskim Stronnictwem Ludowym utworzyła koalicyjny rząd z premierem Donaldem Tuskiem na czele. Frekwencja wyniosła 48,92 proc. Po raz pierwszy można było głosować korespondencyjnie i przez pełnomocnika. Również po raz pierwszy senatorów wybieraliśmy w okręgach jednomandatowych.

 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Premier poinformował, że Waldemar Pawlak zostanie wicepremierem, ministrem gospodarki; Radosław Sikorski - ministrem spraw zagranicznych; Jacek Rostowski - ministrem finansów; Bartosz Arłukowicz - ministrem zdrowia; Krystyna Szumilas - ministrem edukacji narodowej; Marek Sawicki - ministrem rolnictwa i rozwoju wsi; Michał Boni - ministrem administracji i cyfryzacji; Mikołaj Budzanowski - ministrem skarbu; Sławomir Nowak - ministrem transportu, budownictwa i gospodarki morskiej; Marcin Korolec...

Dyskusje na temat: donald tusk