• Informacje na temat:

  donald tusk

 • Donald Tusk jako pierwszy premier kieruje rządem przez drugą kadencję.

  Donald Tusk jako pierwszy premier kieruje rządem przez drugą kadencję.
Artykuły na temat: donald tusk
 • Donald Tusk pod pręgierzem

  Ostatni list szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska do unijnych przywódców wywołał niemałe zamieszanie. Krytykując system przymusowych kwot relokacji uchodźców, były premier postawił się po tej samej stronie boiska co polski rząd. Dlaczego Tusk zdecydował się pójść pod włos znacznej części krajów unijnych i Komisji Europejskiej? I czy ma jakiekolwiek szanse powodzenia?

 • Andrzej Duda pogratulował Donaldowi Tuskowi

  ...​Prezydent Andrzej Duda wystosował do Donalda Tuska depeszę gratulacyjną z okazji wyboru go na przewodniczącego Rady Europejskiej.

 • Donald Tusk podziękował Andrzejowi Dudzie

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk podziękował w piątek prezydentowi Andrzejowi Dudzie za depeszę, w której pogratulował on Tuskowi reelekcji na kolejną kadencję na czele RE.

 • Zakończyło się przesłuchanie Donalda Tuska

  W Prokuraturze Krajowej zakończyło się właśnie przesłuchanie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Były premier był przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawie katastrofy smoleńskiej. "Nie mam się czego bać, pan prezes Kaczyński mnie nie przestraszy" - powiedział po przesłuchaniu Tusk.

 • Donald Tusk w warszawskiej prokuraturze

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk zeznaje w warszawskiej prokuraturze jako świadek w sprawie dotyczącej podjęcia współpracy przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską FSB.

 • Donald Tusk pogratulował Mateuszowi Morawieckiemu

  Szef Rady Europejskiej Donald Tusk wystosował list z gratulacjami do premiera Mateusza Morawieckiego, podkreślając, że liczy na dobrą współpracę. Europa liczy, że wraz ze zmianą premiera polskiego rządu nastąpi ocieplenie stosunków z UE.

 • Donald Tusk wezwany do prokuratury

  Prokuratura wezwała Donalda Tuska na przesłuchanie - dowiedział się tvn24.pl. Informacje potwierdził jego pełnomocnik mecenas Roman Giertych, który powiedział także, że przewodniczący Rady Europejskiej najprawdopodobniej stawi się 3 sierpnia na przesłuchanie.

 • Donald Tusk na prezydenta?

  Od kilku dni pojawiają się spekulacje na temat kandydowania Donalda Tuska w wyborach prezydenckich w 2020 r. O takiej możliwości głośno mówią czołowi politycy PO. - Donald Tusk to idealny kandydat na prezydenta - stwierdził dzisiaj w programie #RZECZoPOLITYCE Sławomir Neumann. O tym, że Tusk jest jedynym kandydatem, który mógłby zagrozić Andrzejowi Dudzie, przekonywał też dzisiaj Leszek Miller.

 • Donald Tusk złożył Bułgarom obietnicę

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oświadczył we wtorek w Sofii, że Unia Europejska jest gotowa przekazać Bułgarii dodatkową pomoc finansową i logistyczną w razie pogorszenia się sytuacji na granicy z Turcją.

 • Donald Tusk dumny z syna

  Były premier Donald Tusk powiedział w czwartek w Brukseli, dzień po przesłuchaniu swojego syna Michała przed komisją śledczą ds. Amber Gold, że jest z niego bardzo dumny.

Zdjęcia na temat: donald tusk
 • Donald spotyka się z polskimi żołnierzami w Afganistanie
 • Donald spotyka się z polskimi żołnierzami w Afganistanie
 • Donald spotyka się z polskimi żołnierzami w Afganistanie
Wideo na temat: donald tusk
 • Donald Tusk: Polacy są dla nas łaskawi

  "Zaufanie do rządu jest po tych stu dniach wyraźnie mniejsze niż wcześniej. Nie narzekam jednak na los. Uważam, że Polacy i tak są łaskawi dla mnie i mojej ekipy" - mówił premier Donald Tusk na konferencji prasowej.

 • Donald Tusk dziękuje po wygranej w wyborach

  9 października odbyły się w Polsce wybory parlamentarne. Po raz kolejny wygrała je Platforma Obywatelska, która ponownie z Polskim Stronnictwem Ludowym utworzyła koalicyjny rząd z premierem Donaldem Tuskiem na czele. Frekwencja wyniosła 48,92 proc. Po raz pierwszy można było głosować korespondencyjnie i przez pełnomocnika. Również po raz pierwszy senatorów wybieraliśmy w okręgach jednomandatowych.

 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Premier poinformował, że Waldemar Pawlak zostanie wicepremierem, ministrem gospodarki; Radosław Sikorski - ministrem spraw zagranicznych; Jacek Rostowski - ministrem finansów; Bartosz Arłukowicz - ministrem zdrowia; Krystyna Szumilas - ministrem edukacji narodowej; Marek Sawicki - ministrem rolnictwa i rozwoju wsi; Michał Boni - ministrem administracji i cyfryzacji; Mikołaj Budzanowski - ministrem skarbu; Sławomir Nowak - ministrem transportu, budownictwa i gospodarki morskiej; Marcin Korolec...

Dyskusje na temat: donald tusk