• Informacje na temat:

  dominika na letnich igrzyskach olimpijskich

Artykuły na temat: dominika na letnich igrzyskach olimpijskich
 • Ponad tysiąc stoisk handlowych ulokowanych na ulicach historycznego centrum Gdańska, dziesiątki koncertów, pokazów oraz innych imprez kulturalnych - otwarty w sobotę Jarmark św. Dominika potrwa ponad trzy tygodnie.

 • Ponad tysiąc stoisk handlowych stanie na ulicach historycznego centrum Gdańska podczas trwającego ponad trzy tygodnie Jarmarku św. Dominika. Ta - jedna z największych kulturalno-handlowych imprez plenerowych w Europie - rozpocznie się w ostatnią sobotę lipca.

 • Ok. sześciu milionów osób odwiedziło zakończony w niedzielę w Gdańsku 752. Jarmark św. Dominika. To najstarsza impreza handlowo-kulturalna w Polsce oraz jedna z największych w Europie. Trwała trzy tygodnie.

 • Najmniejsze reprezentacje na igrzyskach w Rio

  Poza jednoosobową reprezentacją na zbliżających się igrzyskach olimpijskich wystartuje aż dziewięć dwuosobowych ekip m.in. Nauru, Dominika i Suazi. Poniżej prezentujemy 10 najmniej licznych drużyn(...) Tuvalu w igrzyskach w Rio. Timouni na co dzień występuje w FC Manu Laeva jako piłkarz, lecz w Brazylii walczyć o medal w biegu na dystansie 100 m. Bhutan stolica: Thimphu; język urzędowy: dzongkha...

 • Reprezentacja Polski na igrzyska olimpijskie w Londynie

  ...) Debiutowała w rzucie młotem w 2002 roku. Sześć lat później wywalczyła szóstą lokatę na igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Po tym starcie rozpoczęła serię ważnych zwycięstw - zdobyła pierwsze miejsce na(...) Polakiem, któremu udało się pchnąć kulę na odległość ponad 21 m. Dokonał tego podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie, gdzie zdobył złoty medal. Majewski jest wielokrotnym mistrzem Polski w pchnięciu kulą...

 • Kusznierewicz: Piąte igrzyska, a później... Sydney-Hobart

  Dominika, jednak zdajemy sobie sprawę, że wywalczyć miejsce na podium będzie niezwykle trudno - ocenił czterokrotny olimpijczyk. Złoty i brązowy medalista igrzysk w klasie Finn (Atlanta 1996 i Ateny(...) własnej rodzinie oraz różnym projektom, które zamierzam niebawem realizować - zaznaczył. Podkreślił, że po igrzyskach nie zamierza zerwać z żeglarstwem. Nadal będę pływał, tylko nie na łódkach...

 • Mikst Radwańska-Matkowski odpadł z olimpijskiej rywalizacji

  Agnieszka Radwańska i Marcin Matkowski przegrali z Australijczykami Samanthą Stosur i Lleytonem Hewittem 3:6, 3:6 w pierwszej rundzie miksta w olimpijskim turnieju w Londynie. Tym samym polscy tenisiści definitywnie pożegnali się z trawiastymi kortami Wimbledonu.

 • Równo sto dni zostało do rozpoczęcia letnich igrzysk olimpijskich w Londynie. Cztery lata temu w Pekinie polscy sportowcy wywalczyli dziesięć medali, w tym trzy złote. Poprawienie tego osiągnięcia będzie sukcesem.

 • Polacy w drugim dniu igrzysk. Zobacz zapis relacji minuta po minucie!

  Agnieszka Radwańska pożegnała się z indywidualnym turniejem na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Polka przegrała z Niemką Julią Goerges 5:7, 7:6 (7-5), 4:6. Wielkich emocji i wielkiej radości dostarczyli natomiast kibicom siatkarze, którzy w swoim pierwszym meczu na igrzyskach pokonali Włochów 3:1! Zobacz zapis relacji minuta po minucie ze zmagań Polaków w drugim dniu igrzysk.

 • Polacy w trzecim dniu igrzysk. Zobacz zapis relacji minuta po minucie

  Z dwunastu konkurencji finałowych, które odbywały się w poniedziałek na igrzyskach olimpijskich w Londynie, tylko w dwóch występowali Polacy. Niestety polscy reprezentanci - Tomasz Adamiec w judo (kat. 73 kg) oraz Magdalena Piekarska w szpadzie przegrali swoje pojedynki. Swój pierwszy mecz na igrzyskach rozegrała dziś również młodsza z sióstr Radwańskich - Urszula, której nie udało się pokonać...