• Informacje na temat:

  czeczota

Artykuły na temat: czeczota
 • Andrzej Czeczot nie żyje. Miał 79 lat

  Informację o śmierci Czeczota potwierdzili bliscy zmarłego. Artysta zmarł w środę nad ranem w Warszawie po ciężkiej chorobie. Andrzej Czeczot urodził się 27 października 1933 r. w Krakowie. Był(...) Jork). Rysunki Czeczota ukazały się w tomach: "Gumno" (Wydawnictwo Iskry, Warszawa 1979), "Nic się nie zdarzyło!!!" (Wydawnictwo Czytelnik, Warszawa 1980), "IFO - zidentyfikowane obiekty latające...

 • Czeczot żartował z księży-pedofilów. Będzie kara?

  SLD wystosował w środę list do szefa KRRiT Witolda Kołodziejskiego, w którym zaapelował, by nie karać radia TOK FM za wypowiedzi rysownika Andrzeja Czeczota. Według Sojuszu, kara taka świadczyłaby o "nadgorliwości" i stosowaniu "cenzury prewencyjnej".

 • Nie żyje Andrzej Czeczot - wybitny grafik, autor rysunków satyrycznych i twórca filmów animowanych. Miał 79 lat. Jak podali bliscy zmarłego, artysta zmarł nad ranem w Warszawie po ciężkiej chorobie.

 • Szczecin - The Capital of Art

  Szczecin promować będzie piosenka napisana i wykonana przez szczecińskiego aktora Krzysztofa "Czecziego" Czeczota. Piosenka "Szczecin The Capital of Art." w wykonaniu Pana Czecziego to jednocześnie hymn Szczecina jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

 • Laureaci Festiwalu "Dwa Teatry-Sopot 2010"

  X Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Polskiego Radia "Dwa Teatry" wygrały "W roli Boga" Marka St. Germaina w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego w kategorii spektaklu TV oraz słuchowisko "Jeszcze się spotkamy młodsi" Krzysztofa Czeczota w jego reżyserii.

 • "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej wkrótce w kinach. Zobacz zwiastun!

  Do sieci trafił zwiastun filmu "Twarz" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. W obsadzie są m.in. Mateusz Kościukiewicz, Małgorzata Gorol, Krzysztof Czeczot i Roman Gancarczyk. Obraz wejdzie do polskich kin 6 kwietnia.

 • Kulisy dymisji szefa Łazienek

  Minister Julia Pitera, odpowiedzialna w rządzie za walkę z korupcją, interesowała się związkami byłego p.o. dyrektora warszawskich Łazienek Jacka Czeczota-Gawraka z posłem PO Januszem Palikotem - informuje "Rzeczpospolita".

 • W Mińsku ulice z polskimi patronami

  W Mińsku powstaną ulice Jerzego Giedroycia i Jana Czeczota. Rada miasta już zatwierdziła propozycję, by nazwać ich imieniem ulice w powstających nowych osiedlach - poinformował w piątek portal internetowy "Biełorusskije Nowosti".

 • "Krzyżacy" po chińsku. Największe gwiazdy czytają Sienkiewicza

  Największe chińskie gwiazdy czytają "Krzyżaków". Na początku września ukaże się, również w Polsce, audiobook z prozą Henryka Sienkiewicza. W Pekinie odbył się niedawno promujący to wydarzenie koncert "Krzyżacy China Live".

 • Uczta bluesa i satyry

  ..., a byli wśród nich: Henryk Cebula, Ewa Graniak i Ireneusz Parzyszka, zabrakło tylko Andrzeja Czeczota, który, pech chciał, rozchorował się na czas imprezy. Jego prace można było jednak podziwiać bez...

Dyskusje na temat: czeczota