• Informacje na temat:

  caa

Artykuły na temat: caa
 • Kilkaset tysięcy pasażerów wystawionych do wiatru. Ryanair może zostać ukarany

  Liniom lotniczym Ryanair grozi wielomilionowa grzywna Powodem jest niedostateczne tłumaczenie pasażerom ich praw w przypadku odwołanych lotów. Pierwsze kroki podjął już brytyjski urząd regulujący lotnictwo cywilne CAA. Wczoraj przewoźnik odwołał kolejnych 18 tys. rejsów. Wycofa też samoloty na 34 trasach. Ograniczenia te wprowadzone zostaną między listopadem a marcem przyszłego roku i dotkną 400

 • Bankructwo biura podróży. Klienci utknęli za granicą

  Brytyjskie biuro podróży Goldtrail ogłosiło bankructwo, pozostawiając tysiące turystów z tego kraju za granicą - poinformowała BBC powołując się na brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA).

 • W. Brytania: Pył wulkaniczny prawdopodobnie zakłóci loty

  Chmura pyłów wyrzucanych przez wulkan na Islandii prawdopodobnie zakłóci loty na części brytyjskiego terytorium - poinformował brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA).

 • Władze Chin uwolniły protestanckiego duchownego, skazanego na 3 lata więzienia za drukowanie Pisma Świętego i wydawnictw teologicznych - poinformowało w poniedziałek Stowarzyszenie Pomocy Chinom (China Aid Association - CAA).

 • Brytyjski zarząd lotnictwa cywilnego (CAA) potwierdził dzisiaj, że cofa samolotom Concorde certyfikat dopuszczający je do latania, dopóki nie zostanie udowodnione, że te ponaddźwiękowe maszyny są bezpieczne. Taką samą decyzję podjął francuski zarząd lotnictwa cywilnego (DGAC).

 • W nocy może dojść do ograniczenia ruchu lotniczego nad Wielką Brytanią

  Chmura pyłów wyrzucanych przez wulkan na Islandii prawdopodobnie zakłóci jutro loty na części brytyjskiego terytorium - poinformował brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA). Irlandzki Urząd Lotnictwa Cywilnego (IAA) ostrzega natomiast przed możliwością zakłóceń w lotach w następnych dniach.

 • Tysiące brytyjskich turystów w kłopocie

  Brytyjskie biuro podróży Goldtrail ogłosiło bankructwo, pozostawiając tysiące turystów z Wysp za granicą - poinformowała BBC, powołując się na brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA). Goldtrail specjalizowało się w organizowaniu wyjazdów do Grecji i Turcji.

 • Brytyjski zarząd lotnictwa cywilnego (CAA) potwierdził wczoraj, że cofa samolotom typu Concorde certyfikat dopuszczający je do latania. Zakaz lotów będzie utrzymany do chwili udowodnienia, że samoloty są bezpieczne.

 • Linie lotnicze Monarch Airlines ogłosiły upadłość

  Właścicielom wykupionych biletów zalecono, by nie udawali się na lotniska. Samoloty linii Monarch pozostają uziemione. Firma ogłosiła bankructwo o godzinie 4:00 nad ranem. W tym momencie żadna maszyna przewoźnika nie znajdowała się w powietrzu. Brytyjskie ministerstwo transportu wraz z urzędem regulującym lotnictwo pasażerskie (CAA) starają się opanować sytuację. Wyczarterowaliśmy 30

 • Brytyjski rząd ściąga do kraju pasażerów linii lotniczych Monarch

  ...utknęli w zagranicznych kurortach, będą mogli wrócić na Wyspy w zaplanowanych terminach. Akcja zorganizowana została wspólnie z brytyjskim urzędem regulującym lotnictwo pasażerskie (CAA). Bankructwo...

Dyskusje na temat: caa