• Informacje na temat:

  caa

Artykuły na temat: caa
 • Bankructwo biura podróży. Klienci utknęli za granicą

  Brytyjskie biuro podróży Goldtrail ogłosiło bankructwo, pozostawiając tysiące turystów z tego kraju za granicą - poinformowała BBC powołując się na brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA).

 • W. Brytania: Pył wulkaniczny prawdopodobnie zakłóci loty

  Chmura pyłów wyrzucanych przez wulkan na Islandii prawdopodobnie zakłóci loty na części brytyjskiego terytorium - poinformował brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA).

 • Władze Chin uwolniły protestanckiego duchownego, skazanego na 3 lata więzienia za drukowanie Pisma Świętego i wydawnictw teologicznych - poinformowało w poniedziałek Stowarzyszenie Pomocy Chinom (China Aid Association - CAA).

 • Brytyjski zarząd lotnictwa cywilnego (CAA) potwierdził dzisiaj, że cofa samolotom Concorde certyfikat dopuszczający je do latania, dopóki nie zostanie udowodnione, że te ponaddźwiękowe maszyny są bezpieczne. Taką samą decyzję podjął francuski zarząd lotnictwa cywilnego (DGAC).

 • W nocy może dojść do ograniczenia ruchu lotniczego nad Wielką Brytanią

  Chmura pyłów wyrzucanych przez wulkan na Islandii prawdopodobnie zakłóci jutro loty na części brytyjskiego terytorium - poinformował brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA). Irlandzki Urząd Lotnictwa Cywilnego (IAA) ostrzega natomiast przed możliwością zakłóceń w lotach w następnych dniach.

 • Tysiące brytyjskich turystów w kłopocie

  Brytyjskie biuro podróży Goldtrail ogłosiło bankructwo, pozostawiając tysiące turystów z Wysp za granicą - poinformowała BBC, powołując się na brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA). Goldtrail specjalizowało się w organizowaniu wyjazdów do Grecji i Turcji.

 • Brytyjski zarząd lotnictwa cywilnego (CAA) potwierdził wczoraj, że cofa samolotom typu Concorde certyfikat dopuszczający je do latania. Zakaz lotów będzie utrzymany do chwili udowodnienia, że samoloty są bezpieczne.

 • Dron gadżetem typu "must-have". Ekspert: Zderzenie z samolotem może oznaczać katastrofę

  ...użytkowania dronów. Ekspert powołuje się przy tym na przykład brytyjski. Na stronach tamtejszego Urzędu Lotnictwa Cywilnego (CAA) możemy znaleźć m.in. zbiór zaleceń dla operatorów dronów . CAA(...), helikopterów, lotnisk i lądowisk. Użyj zdrowego rozsądku i steruj dronem bezpiecznie. W przeciwnym wypadku możesz zostać oskarżony - apeluje i przestrzega CAA. Urząd przygotował również krótki...

 • Warszawski Piknik Strzelecki

  ...izraelskiej firmy CAA Tactical. Dla najmłdoszych przygotowane będą karabinki sportowe.

 • "To przerażający przejaw antysemickich uprzedzeń"

  Antysemityzmowi (CAA). YouGov przepytał ponad 2,2 tys. brytyjskich Żydów i 58 proc. z nich zapewnia, że nie wiąże w długim okresie swej przyszłości z Wielką Brytanią. 45 proc. czuje zagrożenie ze strony...

Dyskusje na temat: caa