• Informacje na temat:

  brąz

Artykuły na temat: brąz
 • ME siatkarzy: Serbowie wywalczyli brąz!

  Siatkarze Serbii pokonali w krakowskiej Tauron Arenie Belgię 3:2 w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy. Dla "Czerwonych Diabłów" miejsce w najlepszej czwórce tak dużej imprezy to historyczny sukces.

 • MŚ w lotach: Polacy wywalczyli brąz!

  Polscy skoczkowie narciarscy zdobyli pierwszy w historii medal mistrzostw świata w lotach. Na mamucim obiekcie w niemieckim Oberstdorfie wywalczyli brąz. Poza zasięgiem rywali byli Norwegowie, a po srebro sięgnęli Słoweńcy.

 • ME w pływaniu - srebrny medal Kawęckiego, brąz sztafety

  Radosław Kawęcki zdobył srebrny medal w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym mistrzostw Europy na krótkim basenie w Kopenhadze. Na zakończenie środowych zmagań brąz wywalczyła także męska sztafeta 4x50 m kraulem.

 • Mamy brąz w Kazaniu!

  Jan Świtkowski (Skarpa Lublin) z czasem 1.54,10 zdobył w Kazaniu brązowy medal pływackich mistrzostw świata na dystansie 200 m stylem motylkowym. Triumfował Węgier Laszlo Cseh - 1.53,48, a srebro wywalczył Chad Le Clos z RPA - 1.53,68.

 • Lekkoatletyczne MME: Srebro i brąz dla Polaków!

  ...​Polscy lekkoatleci zdobyli w sobotę w Bydgoszczy dwa medale 11. mistrzostw Europy do lat 23. Srebrny w pchnięciu kulą wywalczyła Klaudia Kardasz, a brązowy w biegu na 1500 m Michał Rozmys. W sumie mają ich pięć.

 • Paraolimpiada: Złoto Tokarza i brąz Kubas na torze kajakowym

  Jakub Tokarz wywalczył złoto, a Kamila Kubas brąz w zawodach kajakowych igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro. To 25. i 26. medal polskiej ekipy w tej imprezie.

 • Lekkoatletyczne MŚ. Wojciech Nowicki: Brąz mnie chyba lubi

  To czwarty brązowy medal Wojciecha Nowickiego w dużej imprezie. W piątek w Londynie był trzeci w mistrzostwach świata i skomentował: „Brąz mnie chyba lubi. Cieszę się, że jest powtarzalność, ale stać mnie było na więcej. To nie był mój dzień”.

 • Paraolimpiada - srebro pingpongisty Chojnowskiego, brąz pływaczki Jabłońskiej

  Patryk Chojnowski został wicemistrzem paraolimpijskim w tenisie stołowym. Na pływalni w Rio de Janeiro po brązowy medal w wyścigu na 100 m stylem motylkowym sięgnęła Oliwia Jabłońska. W sumie polska ekipa ma 12 medali.

 • Paraolimpiada – złoto Partyki, srebro Czupera, brąz Pęk i Niewiedział

  Polscy sportowcy zdobyli w Rio de Janeiro kolejne medale XV Paraolimpiady. W sumie mają ich 20. W tenisie stołowym złoty wywalczyła Natalia Partyka, srebrny Rafał Czuper, a brązowe Karolina Pęk i w lekkoatletyce Barbara Niewiedział w biegu na 400 m.

 • Anita Włodarczyk mistrzynią świata w rzucie młotem! Brąz dla Malwiny Kopron!

  Anita Włodarczyk wynikiem 77,90 m obroniła w Londynie tytuł mistrzyni świata w rzucie młotem. Brązowy medal rezultatem 74,76 wywalczyła Malwina Kopron, a szóste miejsce zajęła Joanna Fiodorow - 73,04. Wicemistrzynią została Chinka Zheng Wang - 75,94.

Zdjęcia na temat: brąz
Wideo na temat: brąz