• Informacje na temat:

  bisza

Artykuły na temat: bisza
 • Młodzi bydgoszczanie uczyli się hip-hopu

  W Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy odbyły się warsztaty hip-hopowe. Zespół BiszOerKay & Dj Paulo podpowiadali jak tworzyć beaty, scratchować oraz pisać teksty, a menadżer grupy Marcin Jaruszewski wyjaśnił, na czym polega zarządzanie zespołem. Z Jarosławem Jaruszewskim, pseudonim „Bisz”, raperem i producentem muzycznym rozmawiał nasz dziennikarz.

 • Kufle w baranowskim zamku

  Prezentowane na wystawie kufle pochodzą w głównej mierze z końca XIX i początku XX wieku. Naczynia są własnością dwóch rzeszowskich kolekcjonerów - Marka Rzeźnikiewicza i Zdzisława Bisza. W baranowskim przyziemiu zamkowym nie znalazły się przypadkiem. - Tę część naszego muzeum nazwaliśmy "Skarbami ziemi". Jest to miejsce, gdzie staramy się prezentować przedmioty, które kojarzą się z ziemią, są...

 • Tauron Life Festival Oświęcim: Znamy kolejne gwiazdy!

  Szwedzka legenda rocka i międzynarodowy big band pod wodzą innowacyjnego polskiego rapera dołączają do plejady gwiazd Tauron Life Festival Oświęcim 2018, która pojawi się na scenie stadionu MOSiR w sobotę, 16 czerwca.

 • Czarne chmury zebrały się nad lotniskiem Muzeum Lotnictwa w Krakowie. To tutaj rozpoczął się ósmy Coke Live Music Festival.

 • The Stranglers i Totemo na Tauron Life Festival Oświęcim 2018!

  Do grona gwiazd, które zagrają na stadionie MOSiR 16 czerwca, dołączają legendarni brytyjscy Dusiciele oraz izraelska gwiazda sceny niezależnej!

Dyskusje na temat: bisza